Absolwentko i Absolwencie UWM w Olsztynie

WITAJ!

Na myśl o czasach studenckich robi Ci się ciepło na sercu, a Kortowo było Twoim drugim domem.

Przypominasz sobie akademiki, jezioro Kortowskie i masz ochotę cofnąć czas?

Warto byłoby z dzisiejszym doświadczeniem poczuć raz jeszcze studencką atmosferę!

Zapraszamy Wszystkich Absolwentów do programu dedykowanego właśnie Wam.

Stęskniłeś się? My bardzo!

Zapraszamy - czuj się jak w domu!

Witamy w społeczności absolwentów UWM w Olsztynie.

Ukończyłeś studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie, doktoranckie lub podyplomowe na UWM w Olsztynie?

Czy wiesz, że jesteś w gronie:

• 153 470 absolwentów, którzy otrzymali dyplom  UWM w Olsztynie (dane od 1999 r. do 30.09.2022 r.),
  • pochodzących z ponad 55 krajów absolwentów UWM w Olsztynie.

W roku 2023 Uniwersytet Warmińsko  - Mazurski w Olsztynie znalazł się wśród 7% najlepszych szkół wyższych  na świecie w rankingu Center for World University Rankings.

Pracujemy dla Ciebie!

Już wkrótce będziesz miała/miał możliwość dołączyć do Programu dedykowanego Absolwentom UWM w Olsztynie

Sekcja Współpracy z Absolwentami – czym się zajmujemy.

Misją Sekcji Współpracy z Absolwentami UWM w Olsztynie jest dotarcie do absolwentek i absolwentów UWM w Olsztynie, wspieranie ich i angażowanie w inicjatywy organizowane przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie.

Sekcja Współpracy z Absolwentami założona w 2023 roku buduje współpracującą ze sobą sieć kontaktów absolwentów, będzie tworzyć gamę propozycji wspierania ich w autorskim Programie oraz tworzyć większe możliwości i poczucie przynależności z Uczelnią i absolwentami UWM w Olsztynie.

Cel Sekcji:
1. Integracja Absolwentów UWM w Olsztynie.
2. Tworzenie poczucia przynależności i więzi z Uczelnią oraz absolwentami UWM w Olsztynie.
3. Wsparcie absolwentów UWM w Olsztynie w rozwoju zawodowym.

Działania:

• jednoczenie liderów akademickich i branżowych, którzy podzielają wartości i misję UWM w Olsztynie,
  • możliwości zapewnienia uczenia się absolwentów przez całe życie,
  • promowanie wprowadzania standardów polityki zrównoważonego rozwoju w każdej działalności,
  • oferowanie możliwości rozwoju osobistego i zawodowego Uczestnikom Programu dedykowanego Absolwentom UWM w Olsztynie.

Masz pomysł, chcesz nawiązać z nami współpracę – zapraszamy do kontaktu!

Formularz kontaktowy dla absolwentów UWM w Olsztynie.

Sekcja Współpracy z Absolwentami

Małgorzata Lipczyńska