Pracodawcy

Biuro Karier UWM serdecznie zaprasza wszystkich pracodawców, przedstawicieli firm i instytucji do współpracy w zakresie:

- organizacji szkoleń i warsztatów o szerokiej dowolności tematycznej (pracodawca ma okazję zaprezentować swoją firmę, zapoznać studentów z jej charakterem i obszarem działań)
- organizacji wizyt w przedsiębiorstwach, firmach, instytucjach (pozwala to na praktyczne przestawienie profilu firmy ‘od kuchni’ i zapoznanie z jej strukturą)
- organizacji spotkań ze studentami na Uczelni
- publikacji ofert pracy/praktyk/staży
- organizacji eventów, targów pracy

Zamieszczanie ofert pracy:
Powiedz nam kogo szukasz, wypełnij formularz ogłoszenia, zaakceptuj nasz regulamin a my zamieścimy je bezpłatnie w bazie naszych ogłoszeń.

Co zrobić krok po kroku:
1.    Wejdź na stronę  www.cwo.uwm.edu.pl
2.    Następnie w zakładkę Biuro Karier /Pracodawcy
3.    Pobierz i wypełnij załącznik "formularz oferta pracy, praktyk, staży" i zaakceptuj nasz regulamin (wszystkie pola wymagają wypełnienia)
4.    Wypełniony załącznik wyślij na mail kariera@uwm.edu.pl
Będzie nam miło jak poinformujesz nas o wynikach rekrutacji. Z chęcią dowiemy się czy zatrudniłeś naszego studenta lub absolwenta.