Rynki zagraniczne

NA CZYM POLEGA USŁUGA?

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie jest od ponad 13 lat członkiem sieci Enterprise Europe Network (EEN) – największej na świecie sieci wsparcia dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) o ambicjach międzynarodowych. Łącząc międzynarodowe doświadczenie biznesowe oraz wiedzę na temat rynków lokalnych, świadczymy usługi związane z wychodzeniem przedsiębiorstw na rynki zagraniczne:

  1. Sieć zarządza największą w Europie bazą ofert biznesowych i technologicznych. Korzystając z profili umieszczonych w bazie, możemy pomóc Wam ukształtować międzynarodowe partnerstwa z doskonałym potencjałem wzrostu lub dzięki znalezieniu odpowiedniej technologii – podnieść efektywność pracy i poziom innowacyjności w Waszej firmie.
  2. Sieć organizuje 70.000 międzynarodowych spotkań biznesowych rocznie. Wydarzenia te obejmują spotkania brokerskie (B2B), gdzie MŚP mogą spotkać się z potencjalnymi partnerami biznesowymi przy okazji dużych targów branżowych, a także misje gospodarcze czyli ukierunkowane spotkania międzynarodowe z wybranymi firmami.

 

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ?

O tę usługę mogą wnioskować małe i średnie przedsiębiorstwa produkcyjne z województwa warmińsko-mazurskiego, które działają lub planują działać międzynarodowo.

 

JAKI JEST POZIOM DOFINANSOWANIA?

Usługa finansowana jest w 100% ze środków projektu Enterprise Europe Network East Poland. Firma korzystająca z tej usługi nie ponosi żadnych kosztów.

Istnieje możliwość zorganizowania dedykowanej misji gospodarczej. Jeśli Twoja firma chciałaby spotkać się i  nawiązać współpracę z konkretnymi firmami spoza kraju, skontaktuj się z nami: een-olsztyn@uwm.edu.pl

 

JAKIE JEST KRYTERIUM WYBORU?

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy, które pasują do opisu dwa zdania wyżej. W razie zainteresowania, wystarczy wysłać e-mail na adres een-olsztyn@uwm.edu.pl

 

 


Jesteś dystrybutorem i poszukujesz firm produkcyjnych za granicą? Szukasz składników do produkcji swoich wyrobów? Chcesz kupić lub sprzedać technologię? A może poszukujesz dystrybutorów/pośredników sprzedaży swoich produktów/usług? My Ci w tym pomożemy! Utwórz profil swojej firmy w międzynarodowej bazie ofert współpracy!

Jak to zrobić?

  1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy.
  2. Na podstawie przesłanych w formularzu informacji przygotujemy profil Twojej firmy i przetłumaczymy go na język angielski.
  3. Opublikujemy profil Twojej firmy w bazie - od tej pory będzie on dostępny dla wszystkich użytkowników Internetu, w tym dla ponad 3000 pracowników sieci Enterprise Europe Network, którzy szukają partnerów biznesowych dla przedsiębiorców, z którymi współpracują.
  4. Czekaj na kontakt z nami! Odezwiemy się do Ciebie jak tylko otrzymamy odpowiedź na Twój profil.

 

 

 

EEN