Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Laboratorium Galenowe Olsztyn SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w: ul. Spółdzielcza 25A, 11-001 Dywity (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: eubioco@eubioco.eu.

Nazwa firmy

Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.

Data ważności ogłoszenia

Stanowisko

Praktykant (praktyka studencka)

Główne zadania

Zapoznanie się z wykonywaną pracą w Dziale Kontroli Jakości lub Dziale Zapewnienia Jakości w firmie farmaceutycznej.

Wymagania wobec kandydata

Wymagana ważna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy

Możliwość odbycia praktyki studenckiej w firmie farmaceutycznej posiadającej certyfikat GMP oraz HACCP.
Praktykantów przyjmujemy do Działu Kontroli Jakości, Działu Zapewnienia Jakości. Jesteśmy otwarci na kierunki: mikrobiologia, bezpieczeństwo i certyfikacja żywności, biotechnologia, chemia.
Student zdobędzie:
1. Doświadczenie praktyczne w zakładzie produkcyjnym
2. Wiedzę z zakresu obowiązujących regulacji prawnych
3. Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Sposób aplikowania

CV wraz z zapytaniem o praktykę studencką, prosimy wysyłać na adres ahuszcza@eubioco.eu do Agaty Huszcza Spec. ds. Personalnych