PBE ELBUD WARSZAWA Sp. z o. o.

W CV proszę o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Nazwa firmy

PBE ELBUD WARSZAWA Sp. z o. o.

Data ważności ogłoszenia

Stanowisko

Inżynier Budowy w branży instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.

Główne zadania

 Praca na budowach Stacji i Linii Elektroenergetycznych Wysokich Napięć.
 Udział w działaniach merytorycznych, koordynacyjnych i organizacyjnych prowadzonych przez Kierownika Budowy/Robót, Kierownika Projektu Realizacji Inwestycji.
 Nadzorowanie w zakresie terminowości i jakości wykonywania prac podległych pracowników, usługodawców i firm podwykonawczych na terenie budowy zgodnie z dokumentacją techniczną oraz zasadami panującymi w Organizacji i ustalonym systemem jakości.
 Analiza dokumentacji technicznej pod kątem jej kompletności i wprowadzania rozwiązań zamiennych, bieżące utrzymywanie i kompletowanie dokumentacji technicznej budowy.
 Nadzór nad czasem pracy pracowników brygad monterskich, terminowością dostaw materiałów i harmonogramami prac podwykonawców.
 Sporządzanie i przechowywanie dokumentów budowy, a także opracowywanie i przygotowanie do przekazania dokumentacji odbiorowej zgodnej z wymaganiami Inwestora/Zamawiającego dla zakresu realizowanych prac na terenie budowy.
 Udział w opracowaniu harmonogramów, budżetów, raportów, dokumentacji pomontażowej i innych dokumentów niezbędnych w toku realizacji robót budowlanych.

Wymagania wobec kandydata

 Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym/elektroenergetycznym.
 Gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski, prawo jazdy kat. B.
 Samodzielność, komunikatywność, otwartość, inicjatywa, dobra organizacja czasu pracy.
 Znajomość pakietu MS Office oraz programów typu CAD.

Mile widziane
 Doświadczenie w pełnieniu funkcji Inżyniera Budowy przy budowie obiektów infrastruktury elektroenergetycznej/przesyłowej lub obiektach przemysłowych.
 Znajomość języka angielskiego

 Możliwość rozwoju zawodowego, awansu i podnoszenie kwalifikacji.
 Czynny udział w realizacji budów, które stanowią część rozwoju systemu przesyłowego energii elektrycznej stanowiącego o bezpieczeństwie energetycznym kraju.
 Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.
 Stabilne warunki zatrudnienia.
 Niezbędne narzędzia do pracy.
 Program benefitów (ubezpieczenie grupowe, program pożyczek pracowniczych, szkolenia, możliwość dofinansowania kart Multisport, posiłki profilaktyczne, talony na święta Bożego Narodzenia, świąteczne paczki dla dzieci).

Sposób aplikowania

Na adres e-mail: e.klusek@elbud.waw.pl