II Międzynarodowy Dzień Ziemi – WARSZTATY – Odpowiedzialna moda - o co tyle hałasu?

Komunikat

Centrum Współpracy z Otoczeniem Społeczno-Gospodarczym UWM w Olsztynie serdecznie zaprasza na warsztaty z Katarzyną Zajączkowską - wykładowczynią zrównoważonej mody i eko-projektowania w Krakowskich Szkołach Artystycznych, ekspertką Okrągłego Stołu dla Zrównoważonej mody pod auspicjami ONZ, projektantką i menadżerką z kilkunastoletnim doświadczeniem
w czołowych firmach odzieżowych. Od czterech lat tworzy autorski podcast "Odpowiedzialna moda" i prowadzi bloga OdpowiedzialnaModa.pl. Jest autorką książki „Odpowiedzialna moda. Guilt-free przewodnik po slow fashion”.

Podczas warsztatów wypracujemy dekalog odpowiedzialnej/go konsumentki/konsumenta w świecie mody.

Wydarzenie odbędzie się 22.04.2024 r. w Bibliotece Uniwersyteckiej (sala 122) w godzinach 12:00 – 13:30.

Warunkiem udziału w wydarzeniu jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Mamy TYLKO 25 miejsc! Decyduje kolejność zgłoszeń

Uczestnik