Informacja o celach i sposobach przetwarzania danych osobowych

Dodane przez ciitt - śr., 10/25/2023 - 06:42

I. Administrator danych osobowych:
Administratorem Państwa danych osobowych jest Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie z siedzibą przy ul. Michała Oczapowskiego 2, 10-719 Olsztyn.
II. Inspektor Ochrony Danych:
Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym mogą się Państwo skontaktować w sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw przez formularz kontaktowy na stronie: uwm.edu.pl/daneosobowe/formularz oraz e-mail: bkw@uwm.edu.pl; nr tel.: 89-523-36-78 lub pisemnie na adres: ul. Prawocheńskiego 9, pok. 109, 10-719 Olsztyn.
III. Cele i podstawy przetwarzania:
Na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody, dane osobowe będą przetwarzane w celach określonych w poszczególnych oświadczeniach dot. działalności CWO w ramach projektu Enterprise Europe Network East Poland.
IV. Kategorie przetwarzanych danych:
Imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu
V. Odbiorca danych:
Odbiorcami Państwa danych osobowych są podmioty, którym Administrator zleca wykonywanie czynności związanych z koniecznością przetwarzania danych osobowych, w szczególności w hostingu, IT, obsługi administracyjnej, prawnej lub doradczej. Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być również organy lub podmioty publiczne uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązujących przepisów prawa.
VI. Okres przechowywania danych:
Państwa dane osobowe przechowujemy przez okres: do końca roku 2028.
VII. Przysługujące Państwu prawa:
a) dostępu do wglądu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii,
b) sprostowania danych,
c) usunięcia danych,
d) ograniczenia przetwarzania danych,
e) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych,
f) przenoszenia danych,
g) wniesienia skargi do organu nadzorczego,
h) cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
W celu realizacji wymienionych praw, prosimy aby Państwo zgłosili przysługujące żądanie Inspektorowi Ochrony Danych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Na stronie: uwm.edu.pl/daneosobowe znajdą Państwo przewidziane ku temu procedury.
VIII. Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Państwa danych jest warunkiem świadczenia usług realizowanych przez CWO w ramach projektu Enterprise Europe Network East Poland. Niepodanie danych osobowych skutkować będzie odmową świadczenia usług.