Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego

Jeśli jesteś gotowy/a na wyzwania i chcesz rozwijać się w obszarze rekrutacji, czekamy na Twoje zgłoszenie! Dołącz do nas w Olsztynie i bądź częścią inspirującego środowiska pracy.

Składając aplikację, prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL"
Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z zasadami ujętymi w "klauzuli informacyjnej".
Biorąc udział w rekrutacji IRKL:
Wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej

• Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji
  • w każdej chwili możesz odwołać zgodę, a usuniemy Twoje dane (napisz do: iod@irkl.pl)
  • Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa
  • szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl.pl/regulamin/

Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

Nazwa firmy

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego

Data ważności ogłoszenia

Stanowisko

Junior Researcher / Recruitment Assistant

Główne zadania

● Aktywne uczestnictwo w procesie rekrutacyjnym, wspierając zespół HR w identyfikacji i selekcji potencjalnych kandydatów
● Współpraca z innymi członkami zespołu w celu efektywnego pozyskiwania talentów
● Kontaktowanie się z potencjalnymi kandydatami wstępnie wyselekcjonowanymi przez rekrutera, z którym współpracujesz
● Wspieranie działań administracyjnych związanych z procesem rekrutacyjnym (nauczysz się obsługiwać programy ATS, zdobywając cenne na rynku pracy umiejętności w zakresie administracji, applicant tracking oraz candidate's experience! )
● Przeprowadzanie skutecznych badań kandydatów, wykorzystując techniki takie jak Boolean Search, X-Ray oraz Direct Search (brzmi jak czarna magia? Nie martw się, same przez to przechodziłyśmy, wszystkiego Cię nauczymy :) )
● Przekazywanie feedbacku - twoja opinia jest dla nas ważna!

Wymagania wobec kandydata

● Nie masz doświadczenia? Nie szkodzi, każdy gdzieś zaczynał - rozumiemy to i wspieramy młode talenty na rynku pracy.
● Język - angielski na poziomie c1 to absolutna konieczność! Nie potrzebujemy certyfikatu - porozmawiamy na luzie i ocenimy twoje umiejętności!
● Dyspozycyjność - Jeśli możesz poświęcić około 6h dziennie i być z nami w biurze od poniedziałku do piątku między 8 a 17 to właśnie Ciebie szukamy!
● Status studenta - mile widziany, ale nie jest to warunek konieczny :)

Oferujemy

● Możliwość Nabrania Doświadczenia w Sektorze HR: Zdobądź cenne doświadczenie w obszarze zasobów ludzkich, pracując z profesjonalistami w dziedzinie rekrutacji.
● Praca w Młodym Zespole: Dołącz do naszego dynamicznego zespołu, gdzie wspólnie dzielimy się wiedzą i rozwijamy umiejętności.
● Luźna i Przyjazna Atmosfera: Tworzymy dla Ciebie środowisko pracy, w którym każdy czuje się swobodnie i komfortowo.
● Wsparcie w Nauce Technik Rekrutacyjnych: Oferujemy intensywne wsparcie w nauce technik takich jak Boolean Search, X-Ray, Direct Search, abyś mógł doskonalić swoje umiejętności.
● Brak Dress Codu: Cenimy indywidualność, dlatego możesz pracować w ubraniu, w którym czujesz się najlepiej.
● Umowa Zlecenie: Zatrudnienie na podstawie elastycznej umowy zlecenie, dostosowanej do Twoich potrzeb.
● Wynagrodzenie Zależne od Doświadczenia: Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do Twojego poziomu doświadczenia i zaangażowania.
● Elastyczny Czas Pracy: Dajemy Ci możliwość dostosowania godzin pracy do swojego planu życia.
● Komputer służbowy, telefon służbowy, twoje własne biurko: Koniec z szarością! Dekoruj, przestawiaj, wieszaj swoje obrazki, podlewaj własne kwiatki - twórz w pracy swoje własne środowisko, w którym czujesz się najlepiej! Jesteśmy kolorowym zespołem :D

Sposób aplikowania

Na adres mailowy: a.jagielska@irkl.pl / kontakt@irkl.pl